Představení blogu

20. července 2015 v 10:15 | Nerisa |  O blogu a autorce

Vítejte na Autencii!


Jsem ráda, že jste na vodách internetu dopluli zrovna sem a právě čtete tento článek, protože vás zajímá, na jakém místě jste se vlastně ocitli. Nebudu vás od čtení dalších článků zdržovat dlouho :-)


Co je Autencia?

"Autencia je značka pro všechny princezny, víly a čarodějky; všechny ty výjimečné, jedinečné, romantické, moudré a krásné ženy, bez kterých by byl svět o tolik chudší. Tedy ony možná ještě ani neví, že jsou krásné, moudré a jedinečné, ale ono jim to dojde :-) A až se tak stane, nebo ideálně ještě předtím, bude tady pro ně Autencia, aby jim nabídla krásné šaty, sukně a halenky, ve kterých se budou moci cítit samy sebou a ukázat své vnitřní bohatství i ostatním."

Cílím hlavně na slečny a paní, které se zajímají o duchovní nauky, seberozvoj, psychologii, magii, pohanství, alterantivní životní styl, ... a oblečení berou jako další způsob, jak se více přiblížit svému pravému já a vyjádřit jej navenek. Oblečení, které prodávám, se inspiruje fantasy, pohádkami, historií a romantickým stylem a je éterické, ženské, zkrátka vhodné pro zmiňované princezny, víly a čarodějky :-) Proč? Protože takové ženy jsou jiné než ostatní, nezapadají do většinové společnosti a proto by ani jejich oblečení nemělo být tuctové, má-li vyjadřovat jejich pravou podstatu.


We are the others - My jsme ti jiníPokud vás zajímá celý příběh a jak jsem se k tvorbě oblečení dostala zrovna já, čtěte tento článek.Proč Autencia?

Autencia vychází ze slova autentický, tzn. ryzí, pravý. Autentický je člověk, který říká, co dělá a dělá, co říká. Je to člověk, který žije dle svých zásad, je upřímný a dělá to, co má opravdu rád. Nepřetvařuje se. Autencia je o tom být skutečně sám sebou. V oblékání i jinak. Je o hledání vlastního stabilního stylu, nikoli snaze následovat trendy. Žiju tím, o čem mluvím a nosím, co sama šiji. A přeji si, aby si třeba díky mým článkům i ostatní dokázali najít svůj vlastní styl a mohli být i navenek sami sebou.


O čem si zde počtete?

Především o autentickém oblékání! Dočtete se, proč je důležité být sami sebou i navenek a jak si najít či vytvořit svůj osobní styl. Podíváme se na zoubek barevné typologii i různým stylům, podrobněji si pak rozebereme třeba styl romantický. Dočtete se, jak se můžete v oblékání inspirovat fantasy světy či hrami. A pokud vás zajímá i naše oděvní tvorba, neutečou vám nové kolekce, akce a články ze zákulisí výroby a chodu podniku :-)

Pokud stále tápete a nevíte, jaký je Váš styl anebo chcete pomoci s tvorbou vhodného šatníku, můžete také využít mých služeb.


Kdo píše blog?

Blog píši já, Nerisa. Jsem studentka, dlouholetá majitelka blogu tajemne.blog.cz (kde píši články ze svého života, ale také o esoterice, seberozvoji, mezilidských vztazích a dalších věcech), autorka různých básní a fantasy povídek, hráčka rpg her, fanynka fantasy (nejen) literatury a aktuálně také podnikatelka, návrhářka, švadlena, marketingový pracovník, manager a všechno, co je pro Autencii zrovna potřeba :-)Nevíte, kam dál? Zkuste třeba tyto články:

Proč se vám nedaří si najít svůj styl
Vím, jak se chci oblékat, ale nemám na to dost peněz!
Kompaktní šatník = méně oblečení a více věcí na sebe


Kontakty

Nerisa Žůrková

IČO: 05218349
Sídlo: Gen. Janka 5, 709 00, Ostrava 9

Osobní odběr, šití na míru, stylové pradenství: Brno-město
e-mail: nerisazurkova@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama