Základní kousky u různých stylů

16. března 2016 v 10:40 | N. |  Tipy, triky a trendy
Ideálně už máte jasno v tom, co chcete nosit, co je ten váš styl a nepotřebujete další pomocné prostředky k jeho určení. Naneštěstí nežijeme v ideálním světě a (nejen) z vlastních zkušeností počítám s tím, že tak snadné to není. Proto dnes zmíním základní kousky několika stylů, abyste získali lepší představu o tom, jak vypadá jádro stylu a jak by tedy mohlo vypadat i to vaše.Kostkovaná košile - sportovní, pánský, country, ... základ mnoha stylů. Jen ty boty se ke zbytku nehodí.:
Kostkovaná košile - sportovní, pánský, country, ... základ mnoha stylů. Lze ji kombinovat s různými typy kalhot a některými sukněmi. Dříve součást pánského šatníku, dnes je pro ženy naprosto běžná. Některé ji nosí ve volném čase, na práci či na zahradu, jiné si bez ní neumí představit téměř žádný outfit. S kloboukem připomíná právě country nebo nějakou cestovatelku, kožené kalhoty s batůžkem inklinují spíše k rockovému stylu. Boty se ke zbytku vůbec nehodí, takže ač je outfit na první pohled docela sladěný, při bližším zkoumání - chaos. Pro účely tohoto článku nás ale stejně zajímá jen košile.
Černé kalhoty - klasické do kanceláře, džíny, koženkové - nepřeberné množství stylů a možností kombinování. Základní kousek, ale občas mohou být i jen doplňkové.:

Černé kalhoty - klasické do kanceláře, džíny, koženkové - nepřeberné množství stylů a možností kombinování. Základní kousek, ale občas mohou být i jen doplňkové. To především pro styly, které jsou specifičtější sukněmi a kalhoty nosí jen zřídka. Dáma na obrázku se nemusí bát, že by měla problém sladit barvy. Snad jen boty, opět, působí jinak, než zbytek.


Maxisukně - záleží na typu, může vypadat boho, etno, lehce elegantně nebo romanticky. Tato, navíc v kombinaci, je spíše elegantní.:


Maxisukně - záleží na typu, může vypadat boho, etno, lehce elegantně nebo romanticky. Tato je na pomezí obou posledních, ale blíže se více romantice, neboť vysoký rozparek není dostatečně konzervativní pro elegantní dámu. Za vyzdvižení stojí dokonalá stylová i barevná sehranost.


Pouzdrové šaty - základní kousek elegantního stylu, preferovaný u žen v mnoha zaměstnáních.:
Pouzdrové šaty - základní kousek elegantního stylu, preferovaný u žen v mnoha zaměstnáních. Některé ženy by v bance nepracovaly ani za nic, některé to přímo milují. Stejně tak je to s těmito šaty. Pro někoho příliš strohé, pro jiné dokonalé.


Legíny - dříve oblečení pro volný čas, dnes neodmyslitelná součást mnoha šatníků. Určitě není dobré nosit je jen proto, že jsou zrovna v módě. Důležité je také dbát na to, s čím kombinovat a a neprůhlednost. Přesto může jít o jádro stylu, anebo doplněk.:
Legíny - dříve oblečení pro volný čas, dnes neodmyslitelná součást mnoha šatníků. Určitě není dobré nosit je jen proto, že jsou zrovna v módě. Za několik posledních let začalo oblékat legíny až přehnané množství žen, přitom by je to ani nenapadlo, kdyby nešlo o kousek, který "má každá". Přesto může jít o jádro stylu, anebo doplněk - třeba ke krátkým šatům. Důležité je také dbát na to, s čím kombinovat a na neprůhlednost. Opravdu nepůsobí esteticky, když má někdo k průhledným legínám krátké tričko.


Harémové kalhoty - někdo je nesnáší, někdo miluje, ale pro východem inspirované styly jsou skvělým základním kouskem.:

Harémové kalhoty - někdo je nesnáší, někdo miluje, ale pro východem inspirované styly jsou skvělým základním kouskem.Bunda v military stylu - tak takovou opravdu každý nemá a nevynosí. Hezky originální základní kousek.:

Bunda v military stylu - tak takovou opravdu každý nemá a nevynosí. Hezky originální základní kousek.Zdroj obrázků: Pinterest
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama