Jarní typ a jeho tři podtypy

25. května 2016 v 9:37 | N. |  Jaké nosit barvy?
Poslední položkou barevné typologie, kterou se budeme zabývat, je typ jarní. Tento typ se obvykle vyznačuje blond vlasy se zlatými odlesky (ale mohou časem ztmavnout do světle hnědé), broskvovou pletí, která se snadno opaluje, modrýma nebo zelenýma očima v teplém odstínu a tím, že mu sluší teplé, veselé, jarní barvy, jako je lososová růžová, broskvová, meruňková, zlatá, tyrkysová a hrášková zelená. Jarní typ je v České republice poměrně vzácný, ale určitě se dají i zde nalézt jeho zástupci.

Teplé/pravé jaro


Amy Adams.....♨️cs♨️:

Teplý jarní typ má přirozeně výraznou, sytou barvu očí, buď modrou nebo zelenou a občas i světlejší oříškově hnědou. Vlasy má světle nazrzle hnědé nebo medovou blond. Jarnímu typu často blond barva zůstává až do dospělosti, zatímco letnímu časem ztmavne. Jarní typ by měl také dbát na to, že jeho blond barva musí být teplá, jako sluneční paprsky, nikoli chladná platinová blond (pokud by se odbarvoval). Pleť může být narůžovělá, broskvová nebo se opálit do světle hnědé. Tomuto typu sluší výrazné, syté barvy jarní palety.

. Hair • Golden blonde, strawberry blonde, golden brown, light brown, red, or auburn (all with red or golden undertones) Eyes • Turquoise, teal blue, aqua, clear blue, blue green:

Jasné jaro

Lands' End modest & cute:

Jasné jaro má blond vlasy, často světlé, ale jakoby nažloutlé, slonovinové, nikoli platinové. Může mít také medovou blond. Oči jsou modré nebo zelené, příp. opět světle hnědé, výrazné, jasné, mohiu jakoby vystupovat z obličeje, poutat pozornost. Nejčastější je broskvová pleť, ale může být od světlé až téměř po kakaově hnědou. Sluší mu jasné, čisté barvy jarní palety (tu černou dole si odmyslete, černá je pro zimu, nikoli teplé typy; šedá také není zcela ideální).


Ooh Très Chic: THE SKIN TONE SEASONS: SPRING:Světlé jaro

light spring:

Světlé jaro trochu připomíná léto, sluší mu jemnější barvy jarní palety, ty lehce zaprané, ale pořád teplé. Vlasy má blond, lehce nažloutlé, slonovinové. Oči modré nebo zelené, výrazné, jasné nebo naopak jemnějšího, klidnějšího odstínu. Pleť bývá světlá, narůžovělá, tolik se neopaluje.


Ooh Très Chic: THE SKIN TONE SEASONS: SPRING: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama