Sportovní styl

16. května 2016 v 8:13 | N. |  Ostatní styly oblékání
Jen okrajově si připomene i pár stylů oblečení, které jsou velmi běžné, přesto zde na webu nedostanou tolik místa, neboť není nutné je hlouběji rozebírat. Sportovní žena či muž mají na výběr z velké škály oblečení, nosí to, co je běžně v obchodech a co často nosí i lidé, kteří na to povahu nemají. Sportovní je obecně uznáváno, nelze tím v zásadě nic zkazit, jedině pokud se dostanete na nějakou oficiání událost vyžadující elegantnější oděv (svatba, pohovor, divadlo, atd.).

Outer Limits:

Sportovní člověk se pozná jednoduše, již na první pohled a pokud jste sportovní, tak to obvykle víte. Máte v lásce sport či jakoukoli jinou fyzickou aktivitu, věnujete se běhání, posilování, fotbalu, basketbalu, horolezectví, túrám, cestování, ... pohyb je vaše vášeň a se svým tělem máte blízký vztah. Znáte jeho fyzické limity a rádi je překonáváte. Jste přímí, otevření, nebaví vás společenské hry (proto i v divadle býváte jen výjimečně), většinou nemáte obtíže s řešením problémů, máte praktický přístup k životu, žádné velké snění. Chcete vše pohodlné, praktické, aby to nepřekáželo pohybu, proto jsou šperky a jiné doplňky zbytečností. Opasek má jako jedinou funkci jen držet kalhoty a taška je nejlepší přes rameno, nejlépe ještě křížem, aby za žádných okolností nepadala. Milujete tenisky, často i značkové. Vaše nejčastější oblečení na ven jsou džíny a tričko, navrch ještě tak bunda. Na doma vytahané tepláky. Účes? Jednoduchý culík. Nepotřebujete se dlouho šlechtit, líčení je ztráta času a oblečení - dokud je to čisté a pohodlné, tak co? Hodí se k vám barvy, proužky, k ženám i krátké sukně, protože mívají vysportovanou postavu, kterou někdy rády převádí. Jen žádné podpatky a šperky. Hezky jednoduše.
PS: Existují samozřejmě i sportovní typy, které se zajímají o módu a o svůj vzhled, ale je to spíše neobvyklé než pravidlem. Samozřejmě jste sem mohli zavítat kvůli tomu, že se někomu v okolí vaše oblékání nelíbí. Např. maminka si přeje, aby byla sportovní dcera víc elegantní, apod. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Periss Periss | 7. ledna 2018 v 12:20 | Reagovat

Sportovní batohy se stylem, které se dokonale hodí ke každému sportovnímu oblečení:

https://www.lacnykufor.sk/sportovni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama