Sportovní styl

16. května 2016 v 8:13 | N. |  Ostatní styly oblékání
Jen okrajově si připomene i pár stylů oblečení, které jsou velmi běžné, přesto zde na webu nedostanou tolik místa, neboť není nutné je hlouběji rozebírat. Sportovní žena či muž mají na výběr z velké škály oblečení, nosí to, co je běžně v obchodech a co často nosí i lidé, kteří na to povahu nemají. Sportovní je obecně uznáváno, nelze tím v zásadě nic zkazit, jedině pokud se dostanete na nějakou oficiání událost vyžadující elegantnější oděv (svatba, pohovor, divadlo, atd.).

Outer Limits:

Sportovní člověk se pozná jednoduše, již na první pohled a pokud jste sportovní, tak to obvykle víte. Máte v lásce sport či jakoukoli jinou fyzickou aktivitu, věnujete se běhání, posilování, fotbalu, basketbalu, horolezectví, túrám, cestování, ... pohyb je vaše vášeň a se svým tělem máte blízký vztah. Znáte jeho fyzické limity a rádi je překonáváte. Jste přímí, otevření, nebaví vás společenské hry (proto i v divadle býváte jen výjimečně), většinou nemáte obtíže s řešením problémů, máte praktický přístup k životu, žádné velké snění. Chcete vše pohodlné, praktické, aby to nepřekáželo pohybu, proto jsou šperky a jiné doplňky zbytečností. Opasek má jako jedinou funkci jen držet kalhoty a taška je nejlepší přes rameno, nejlépe ještě křížem, aby za žádných okolností nepadala. Milujete tenisky, často i značkové. Vaše nejčastější oblečení na ven jsou džíny a tričko, navrch ještě tak bunda. Na doma vytahané tepláky. Účes? Jednoduchý culík. Nepotřebujete se dlouho šlechtit, líčení je ztráta času a oblečení - dokud je to čisté a pohodlné, tak co? Hodí se k vám barvy, proužky, k ženám i krátké sukně, protože mívají vysportovanou postavu, kterou někdy rády převádí. Jen žádné podpatky a šperky. Hezky jednoduše.
PS: Existují samozřejmě i sportovní typy, které se zajímají o módu a o svůj vzhled, ale je to spíše neobvyklé než pravidlem. Samozřejmě jste sem mohli zavítat kvůli tomu, že se někomu v okolí vaše oblékání nelíbí. Např. maminka si přeje, aby byla sportovní dcera víc elegantní, apod. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama