Styl svůdkyně

22. května 2016 v 8:44 | N. |  Ostatní styly oblékání
Někdo se obléká, aby udělal dojem, získal si vážnost nebo aby se cítil pohodlně. Je tady však jeden typ, který se obléká tak, aby neustále přitahoval pohledy mužů. Neznamená to nutně, že je snadno k mání, spíše potřebuje obdiv. Baví ji chtivé pohledy mužů i závistivé nebo pohoršené pohledy žen. Chce poutat pozornost a je ráda jejím středem. Může to být žena, která má ráda muže a flirt anebo Femme fatale, která svého šarmu a těla využívá k manipulaci s ostatními.

:

Každopádně má svůj oděvní styl, který se vyznačuje především tím, že je sexy. Ví přesně, jak věci nakombinovat, aby vždy bylo něco vidět - dekolt, nohy, záda. A pokud nmůže nic ukázat, třeba kvůli počasí, alespoň si vezme dostatečně upnuté oblečení na to, aby ponechávalo jen málo prostoru fantazii. Obvykle je velmi hrdá na své tělo a pečuje o něj tak, aby stálo bylo na co být hrdá. Nějaké to kilo navíc se zakryje nebo využije jako přednost (ne každý je na hubené). Její sebevědomí, osobitý šarm a schopnost zapůsobit pak zakryje každý fyzický nedostatek. Může budit obdiv i pohoršení, ale to jí nezabrání v tom, aby byla sama sebou. Tyto ženy mají tu smůlu, že jsou někdy zaměňovány s hloupými, povrchními nebo promiskuitními, ačkoli to tak vůbec nemusí být. Zdálo by se, že když tak bezostyšně předvádí a využívají své tělo, nemají žádné jiné přednosti. Každá žena je ale něčím zajímavá, něčím víc, než jen svou fyzickou schránkou.

Bez čeho se tedy neobejdou? Mají rády výraznější make-up (nebo alespoň nějaký), vysoké podpatky, oblečení na tělo, hlubší výstřihy, průhlednost, krátké sukně, minišaty, vysoké kozačky, podvazky a všemožné krásné prádlo, miniaturní kraťásky, topy, které odhalují bříško, dlouhé sukně s rozparkem, zkrátka cokoli, co upoutá a povzbudí fantazii. Většinou nepotřebují rady stylistů, aby vypadaly a cítily se dobře.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama