Jezerní království

8. července 2016 v 22:09 | N. |  Aktuálně
Když loni vznikl tento blog, byl výsledkem dvou myšlenek. Prvním cílem blogu bylo pomoci lidem hledat jejich styl, přiblížit různé styly, jak se oblékat dle barevné typologie, postavy, apod. Zkrátka poskytnout dostatek informací k hledání sebe sama (nejen) v oblékání. Druhým cílem pak bylo tvořit a propagovat oblečení, které doteď není příliš rozšířené - a to oblečení inspirované fantasy, ale také trochu historií a romantické. Zkrátka něco trochu neobvyklého, našeho.

Chceme začít zlehka, tak, aby první kolekce byla ještě běžně nositelná a časem se budeme posunovat více k tomu fantasy. Proč? Protože mi osobní zkušenost s gothickou subkulturou přinesla důležité poznání. Pokud jste nějak neobvyklí, dávkujte to po troškách. Je snažší začít nejprve nosit jen běžné černé oblečení a pak postupně přidávat, krajky, řetězy... a za chvíli už je každý tak zvyklý, že zapomene, jak jste vypadali předtím. Výborný tip pro každou změnu stylu, mimochodem, pokud se necítíte na náhlý šokující zvrat a komentáře ostatních.

Naše první kolekce je spíše romantická, zasněná, inspirovaná vodním královstvím, vílami a bohyněmi. Modrá barva, pro běžné nošení méně obvyklé materiály jako šifon a satén, však se podívejte sami. Je to začátek, ale jsme rádi, že se povedl a oblečení skutečně spatřilo světlo světa. Další kolekci pak plánujeme na podzim a ještě není přesně rozhodnuto, jak bude vypadat. Chceme se inspirovat larpy, fantasy a loveckou tematikou, především šlechtickými hony, ale je to teprve v mlhavých obrysech. Tak uvidíme. Možná se dočkáte i nějaké té ankety a budete se moci podílet na rozhodování.

Prozatím se můžete pokochat našimi výtvory TADY a příště očekávejte článek o tom, jak jsme byli první kolekci fotit (s pár "nepovedenými" fotkami pro pobavení :-)).

Zde je přehled všech modelů:

top Pomněnka + sukně Vodní víla
overal Reannasvetřík Vánektop Bella donnaasymetrická sukně Naevašaty Nymfa


šaty Jezerní paní


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama