Malý test preferencí pro ženy

12. srpna 2016 v 8:25 | Nerisa |  Vše o autentickém oblékání
Dnes jsem si pro vás nachystala test. Nevím, jak vy, ale já osobně miluji různé zábavné testy. Je to příšerný žrout času, ale někdy lze díky nim dojít k zajímavým až inspirativním výsledkům. Mou hlavní doménou jsou osobnostní testy, psychologie je jedním z mých koníčků (myslím, že se to v článcích také někdy odráží), ale tím vás dnes trápit nebudu. Dnešní test bude velmi jednoduchý. Zkrátka vypnete mozek a vyberete si z nabízených kousků oděvů ten, který se vám nejvíce líbí. Vám. Nikoli ten, který by se líbil kamarádce, matce, který běžne nosíte, ale ten, co byste opravdu chtěly nosit kdyby to vaše povolání/postava/peněženka/cokoli vám brání dovolovalo. Pokud si nedokážete vybrat jeden, můžete i více, maximálně však tři. Sčítejte si počet jednotlivých odpovědí u všech písmenek a na konci najdete vyhodnocení. Je možné, že vám vyjde jeden styl nebo kombinace dvou a více, to je v pořádku. Možná vám nevyjde ten váš styl, to také nevadí. Test slouží pouze k inspiraci, když opravdu nevíte, který styl si více nastudovat - který by k vám mohl patřit. Doufám, že jsou instrukce srozumitelné; a jde se na věc :-)

Návod: Každá otázka má číslo a obrázek, na kterém jsou menší obrázky z písmeny. Vyberte vždy minimálně jedno a maximálně tři písmena obrázků, které se vám v otázce líbí nejvíc. Udělejte si tabulku we wordu, excelu nebo na papíře a ke každému z písmenek si pište čárky nebo jedničky. Nejsilněji tíhnete ke stylu s písmenkem, které jste volili nejastěji. Může dojít také k tomu, že to máte vyrovnané nebo máte silných více stylů. To je v pořádku, váš vlastní styl může být směsicí více různých stylů. Nikdo nezapadá přesně do tabulek.

A nepodvádějte koukáním na konec nebo volením vždycky stejného písmenka :-) Jdeme na to.


1.

2.3.4.5.6.7.

8.9.10.11.12.
13.


14.Nejvíce:
a) bohémský, hippie, přírodní styl
b) kreativní, nekonvenční, umělecký styl
c) elegantní, klasický, dámský styl
d) trendy, módní, aktuální styl
e) chlapecký, sportovní, tomboy styl
g) nápadný, extravagantní, dramatický styl
h) sofistikovaný, luxusní, hvězdný styl
j) ležérní, nenápadný, pouliční styl ("holka odvedle")
k) rockový, metalový nebo gothický styl


Samozřejmě existují ještě další specifičtější styly, ale kdybych měla zahrnout všechny, už by to asi nebyl malý test, ale obří. Každopádně doufám, že jste se o sobě a svém vkusu dozvěděly něco nového anebo se alespoň zabavily prohlížením obrázků a sněním o tom, co byste rády přidaly do své skříně :-)

Zdroje: Pinterest, vzhledem k množství obrázků nejsou uvedeny jednotlivé odkazy, ale všechny můžete najít na této nástěnce: https://cz.pinterest.com/autenciafashion/obr%C3%A1zky-pro-mal%C3%BD-test-preferenc%C3%AD/ Můžete si tam také prohlédnout větší verze některých obrázků :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luz Luz | 26. listopadu 2016 v 17:06 | Reagovat

Tak to je pekny test.
Vysledky odpovidaji mym zalibam, nejcasteji jsem volila E, K, J. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama