Silný, "The Strong One"

1. srpna 2016 v 16:37 | Nerisa |  Fantasy styl
Pokud hledáte něco drsnějšího a praktičtějšího, konečně jste se dočkali. Toto je skupina bojovníků, lovců a průzkumníků, kteří potřebují hlavně něco praktického, nikoli poslední "módní výstřelky". Ani fantasy výstřelky. Prim hrají kalhoty, košile, vesty a krátké kabátky nebo bundy. Inspirují se nejen fantasy lovci a bojovníky, ale zasahuje sem i post-apo, steampunk a lehká moderna, které se přibližují. Chtějí jen pár prvů fantasy k současnému pohodlnému a praktickému oblečení.


Archetypy: bojovník, rytíř, bojovnice, amazonka, lovec, lovkyně (Artemis), barbar, viking, valkýra, šermíř, pirát, pirátka

Domény: boj, odvaha, dosahování cílů, lov, přežití v přírodě, znalost lesů, střílení z luku, šerm, příp. lsti, krádeže, porušování pravidel, rebelie (směs bojovníka & temného)

Charakteristické rysy: odvážní, horkokrevní, hrdí, silní, schopní, nezávislí, praktičtí, samotářští, upřímní, tvrdí

Leather tabard: Can probably be converted out of opshop finds, would look amazing.:Styl oblečení


Pro běžné nošení je hlavní praktičnost, na druhém místě je pak láska k tématu, kterým se inspirují, např. středověk, steampunk, post-apo, apod. Proto na běžné nošení obvykle nedají dopustit na kalhoty, kraťasy nebo legíny, k tomu pak mají jednoduchou košili, tuniku či tílko. Na zimu se hodí kratší kabát nebo (třeba kožená) bunda. Vůbec milují různé věci z kůže - praktické vysoké šněrovací boty, nátepníky, brašny. Doma mají minimálně jednu zbraň (historicky věrnou nebo měkčenou) a bitvy, larpy a šermiřské skupiny jsou těchto bojovníků plné. Dokonce si možná udělali radost skutečnou kroužkovou košilí, tabardem, vycpávanou, koženou, příp. jinou zbrojí a nosí ji s chutí právě na podobné akce. Teprve když mají u pasu závěs s mečem, příp. toulec, cítí se opravdu sami sebou. Na doplňkysi příliš nepotrpí, mají rádi jen pásky, závěsy na zbraně, nátepníky, brašničky a další praktické záležitosti. Pokud se chystají na focení nebo speciální akci, mohou si dámy vzít i kožené nebo podobné korzety, ale nejspíš by v nich nevydržely chodit každý den - příliš omezující. Většinou jsou navíc pobouřeny "sexy oblečky" ve fantasy hrách, které se vydávají za ženskou zbroj.

Esa:

red garb:

Love the jacket and the leg harness, though I definitely need to be able to easily use the ladies room whenever there is something constricting my thighs:


Men at Work, steampunk style | Steampunk Family:


Zdroje:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luz Luz | 19. listopadu 2016 v 22:04 | Reagovat

Tak ty fantasy styly obecne se mi moc libi, ale tenhle asi nejvic. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama