Pro milovníky fantasy a zájemce o kurzy

26. září 2016 v 13:27 | Nerisa |  Aktuálně
Milujete fantasy, ať už hry, literaturu, seriály či larpy? Zajímá vás fantasy oblečení? Chcete se o něm dozvědět víc? A chcete třeba i pomoci s vylepšením tohoto webu?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, vyplňte mi prosím dotazník o fantasy oblékání. Můžete se do toho samozřejmě pustit i když jste o něm nikdy neslyšeli anebo si nejprve přečíst něco z místní rubriky fantasy. Výsledky průzkumu poslouží ke zkvalitnění nabídky e-shopu a také k lepšímu výběru témat pro články do rubriky fantasy zde na blogu.


A také prosím, pokud máte známé, kamarády, rodinné příslušníky a další, které fantasy také zajímá, rozšiřte dotazník i mezi ně aby se dostal k co nejvíce lidem. Chci totiž touto cestou nejen zjistit, jaké věci by se líbily, ale také trochu zvýšit povědomí o tom, že i něco jako fantasy oblečení existuje. Děkuji :-)

Pokud byste také měli zájem o to, abych třeba spustila stylové konzultace, hlasujte dole v anketě u tohoto článku, příp. pokud jste i na seberozvoj celkově a duchovnějšího ražení, vyplňte také anketu pod článkem na druhém blogu ZDE.

Co se kurzů týče, je několik možností, jak by konzultace probíraly. Možná by mohlo být i skupinové, volnější cvičení, ale přednost bych dala individuálním sezením, kde by se rozebíralo jaké oblečení k vám nejlépe půjde (z hlediska vaší povahy, životního stylu a osobních preferencí), příp. by se nakouklo do vaší skříně a trochu by se probrala. Částka za takové sezení zatím není přímo určena, pro první zájemkyně (příp. zájemce, jsem ochotná zkusit to i s muži, ačkoli jsem zatím psala hlavně pro ženy :-)) by byla asi nižší, než zjistím, nakolik to bude celé náročné časově i nervově :-) Počítejte přibližně s částkou 500 - 900 Kč, což je méně, než si obvykle účtují jiní. A ano, jistě, můžete najít i někoho jiného. To asi záleží na tom, jaký přístup vám vyhovuje, jestli chcete něco více zaměřeného na barevnou typologii (ačkoli to také umím) anebo vyloženě oblékání dle osobnosti (to spíše dělám). U skupinových akcí by se cena řídila dle počtu účastníků.

Pokud se chcete naučit šít, možnosti jsou také. Hlasujte po rozkliknutí celého článku a máte-li známé, kteří by mohli mít také zájem, odkažte je, prosím, na anketu také. Pokud chcete hlasovat pro více možností, v anketě zaklikněte tu podle vás nejzajímavější a zbytek vypište do komentářů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama