Dámy, nosíte podvazky?

4. října 2016 v 10:34 | Nerisa |  Tipy, triky a trendy
Podvazky. Co ve vás to slovo vyvolává? Pohoršení? Zvědavost? Chuť se červenat? Možná zájem? Ne, neptám se, jestli jste si o svatební den vzaly modrý podvazek, zajímá mě, jestli máte ve skříni podvazkové punčochy, potažmo, podvazkový pás. Že ne? A proč ne? Dobrá, uznávám, není to pro každého. Ale jak zjistíte, jestli vám něco sedí, když to ani nezkusíte?

Samozřejmě nemá význam nosit podvazkové punčochy, když vůbec nenosíte šaty. Pokud jste typ zbožňující kalhoty a pohodlí, zřejmě pro vás nebudou to pravé nebo snad jedině jako malé zpestření do ložnice. Ano, drze naznačuji, že je lze nosit i ven, alespoň tedy za jarních a podzimních teplot. Zkoušela jsem to? To si ponechám jako své malé ženské tajemství :-)

Dovolte mi tedy vysvětlit, proč byste měly zvážit koupi tohoto lehce provokativního prádla:

1. Zvýšíte si sebevědomí. Dokonce i dámy plusových velikostí mohou být překvapeny, jak moc se budou samy sobě v zrcadle líbit s takovými punčoškami. Vhodné je ovšem volit černou barvu punčoch.

2. Budete mít své malé tajemství. Muži by to možná nepochopili, ale vy ženy mě chápat budete. Mít své malé, lehce nemravné tajemství, je potěšující a osvobozující pocit. Oživení jinak nudného dne. Jen vy víte, co máte pod šaty na sobě a nikdo jiný to nezjistí, pokud nechcete :-)

3. Pokud máte odvahu, můžete je nosit viditelně třeba ke kraťasům nebo k minišatům. Toto je bod pouze pro provokativní, odvážné paní a slečny anebo možná tip do ložnice. Skutečně jsem však již potkala na ulici slečny, které měly lem punčoch záměrně viditelný - a vůbec mi to nevadilo. Jenomže to je možná také tím, že jsem velmi tolerantní vůči stylovým výstřelkům ostatních a v zásadě je podporuji. Méně invazivní jsou aktuálně moderní punčošky, které jsou vcelku, ale díky svému vzoru vypadají, jako by byly podvazkové.

4. Mužské reakce. Ať už chcete udělat dojem na manžela nebo nový objev, jistě bude příjemně překvapen. Říkám překvapen, protože málo Češek nosí podvazky, natož mimo ložnici. Nebude to čekat a vy si naženete pár bodů na stupnici "jedinečná, sebevědomá žena". Jistě ho to nenechá chladným.


Nechci však, abyste článek pochopily jako rady pro zpestření manželského sexu nebo jak se stát koketou snadno a rychle. Hlavní důvod proč doporučuji vyzkoušet nošení podvazků je totiž právě víra, že se s nimi budete vy samy cítit krásnější, sebevědomější, uvolněnější, divočejší, zkrátka, více žensky a dobře. Proto stojí za zkoušku si nějaké pořídit, i kdyby to bylo jen proto, abyste se v nich občas prošly doma pro svůj vlastní pocit :-)

Tipy na závěr: Samodržící punčochy jsou někdy pěkné potvůrky, proto nespoléhejte na to, že zůstanou na místě bez připevnění na podvazkový pás, dokud si to neozkoušíte. Nevyrážejte v nových na žádné dlouhé pochody, když nevíte, jestli se udrží tam, kde mají. Vyhnete se tak nepříjemnému trapasu. Pás by měl právě tento problém řešit, proto je svým způsobem i praktický.

Pokud nevíte, jaké kalhotky k pásu zvolit, jasnou volbou jsou buď tanga nebo - pokud se v nich necítíte - barevně ladící klasické kalhotky. Záleží však na typu pásu. Samozřejmě si nemusíte s laděním dělat starosti, pokud se nikomu nechcete ukazovat, ale i tak jsou mezi námi ženy, které musí mít sladěné prádlo i když ho nikdo jiný nevidí.

Podobně jako podvazky dokáže na psychiku ženy působit i různé hezké prádlo, ať už na běžné nošení nebo pro speciální příležitosti. Nebojte se udělat ze svých volných víkendů speciální příležitost a nosit je jen pro sebe. Pro nás ženy je krása velmi důležitá, potřebujeme se cítit krásné - a nemá smysl si ten pocit odpírat jen proto, že jsme samy nebo naši muži naši krásu po dlouholetém soužití začali přehlížet. Mnoha ženám už se prokázalo, že nejprve musí zapracovat na svém pocitu ze sebe a pak automaticky následuje i ocenění muže. Jinak řečeno, dělejte vše pro to, abyste se cítily krásné i když jste samy :-)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Libuše Libuše | E-mail | 31. prosince 2016 v 14:13 | Reagovat

Velmi ráda reaguji na článek, protože jsem jedna z mála žen, která nosí podvazky běžně. Opravdu nepřeháním, chodím v nich denně do zaměstnání a cítím se velmi pohodlně. Vždycky jsem milovala sukně, ale vadily mi punčocháče. hrnuly se ke kotníkům, rozkrok lezl dolů, sukně se na ně lepila. Velmi jsem uvítala samodržící punčochy, ale kromě vysoké ceny mě několikrát připravily pěkný trapas, když mi při chůzi punčocha náhle sjela. Zkusila jsem si je připevnit podvazkovým pásem, který dlouho jako nepoužívaný dárek ležel v prádelníku a ejhle, bylo po starosti. Pak už stačilo vyměnit drahé samodržky za jemné silonky na podvazky po 30-50 Kč. Punčochy nosím již přes 10 let, tenké silonové punčocháče vůbec nekupuji. Pravda, nenosím takové podvazkové nic, které se všude na netu nabízí, ale vyšší podvazkové pásy, které výborně drží a stáhnou bříško, protože to už potřebuji.
Zcela se shoduji s tímto desaterem, které jsem kdysi četla: 1. Že nošení punčoch je pohodlné, když si na podvazky zvyknete, nebudete chtít nikdy zpátky do punčocháčů. 2. V punčochách můžete chodit i za teplého počasí a v zimě pod dlouhým kabátem také nezmznete, když si kabát sundáte, je vám i v přetopené mítnosti fajn. 3. Nošení punčoch je levné. Krásné, jemné silonky koupíte za 35 Kč, za 5 párů dám 175 Kč, což je cena luxusních punčocháčů, ale zatrhnout je mohu 9x!
4. Nošení punčoch je zdravé, lékaři nedoporučují ženám trpícími mykózami nosit punčocháče a těsné kalhoty. 5. Šaty se na punčochy na stehnech nepříjemně nelepí jako u punčocháčů. 6. Můžete si vylepšit postavu. Když nosíte vyšší podvazkový pás, nebo dokonce bokovku, stáhnete si partie břicha a hýždí bez nepříjemných stahovacích kalhotek, jejichž okraje se zaříznou a výsledný efekt je často horší. 7. Když vám uteče očko, punčochu bleskově vyměníte někde za rohem, ale punčocháče asi těžko. 8. Nošení punčoch vás nutí chovat se v sukni jako dáma, elegantně si sedat, při křížení nohou si pomalu nedávat nohu za krk. 9. Jste pro toho svého stále sexy, nebo chcete-li někoho "ulovit", jste s podvazky na nejlepší cestě, stačí když se vám “náhodou” trošku povyhrne sukně. 10. Kdo má rád rychlý sex, chce to jen nosit kalhotky přes podvazkový pás.
Jediné, co mi opravdu vadí, to je reakce žen v mém okolí. Odmítání až urážlivé poznámky na něco, co nikdy neměla na sobě. Ono toiž to tajemstvíčko pod sukní při denním nošení zas tak úplně utajit nejde. Přestože nenosím minisukně, moje délka je těsně nad kolena, ale i tak se může stát, že se sukně vždycky neuhlídá. Jednou mi vítr na schodech v metru zvedl širokou  puntíkatou sukni až na záda. pro okolí by to byla senzace i kdybych měla punčocháče, ale v podvazkách.... Dnešní pohled na podvazky je mediálně zkreslen že se jedná jen o erotické prádlo, nebo o prádlo lehčích žen. Že ale je to praktické nosit denně, tak jak to nosily všechny ženy dříve, protože punčocháče prostě neexitovaly a kalhoty se skoro nenosily málokdo pochopí.
V propagaci podvazků je úžasná mladá dáma, pod psedonymem RiWaa Nerona, šije na míru korzety, retro oblečení a   nádherné podvazkové pásy, které skutečně jsou na celodenní nošení. Má salon - obchůdek na Žižkově v Praze, doporučuji shlédnout aspoň její WWW stránky.
Závěrem bych doporučila těm, nemnohým které ještě hodně nosí sukně, aby punčochy s podvazky vyzkoušely. Pro ženy které nosí sukně jednou za uherský rok do divadla to ale smysl nemá. vaše Libuše

2 Nerisa Nerisa | Web | 9. ledna 2017 v 19:09 | Reagovat

Milá Libuše, děkuji za zajímavý komentář a že jste se podělila o osobní zkušenost :-) Je pravdou, že hodně lidí vidí podvazky jako něco "nemravného", co nosí jen dámy, které na to chtějí lovit muže. A je to škoda. Sama sice nejsem až takovým zastáncem jejich každodenního nošení, ale to záleží na preferencích :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama